Aktualności

Elitarny wydział policji zwalcza legalna opozycję. Prezes WK zatrzymany.

Data wpisu : Maj 1, 2012 | Autor : | Kategoria : Aktualności


Represje państwa Tuska wobec działaczy opozycyjnych nie słabną. Dzisiaj o 6:45, po raz kolejny w tym roku do mieszkania Andrzeja Dołeckiego wkroczyła policja z wydziału antynarkotykowego KSP i dokonała zatrzymania.

the best place to buy cigars online

Policjanci nie zainteresowali się leżącą na stole marihuaną, a jedynie zabrali Andrzeja bez postawienia mu jakichkolwiek zarzutów.

Władza najwyraźniej panicznie boi się opozycji. Niezależnie od represji wobec organizatorów marszu antyACTA nie słabną działania, mające na celu osłabienie działaczy Wolnych Konopi.

Dzisiaj rano, w dniu zaplanowanego przez, współpracujący z Wolnymi Konopiami Ruch Palikota kongresu, został zatrzmany prezes w/w organizacji – Andrzej Dołecki.

Sprawa jest bardzo symboliczna, bo jak wiadomo na tym kongresie, Wolne Konopie miały się porozumieć z Ruchem Palikota w sprawie dalszych działań prolegalizacyjnych.

Elitarna jednostka antynarkotykowa Komendy Stołecznej Policji, zamiast świętować dzień pracy, lub grrilowac na działce, została wysłana do realizowania działań politycznych tj.utrudniania funkcjonowania legalnie funkcjonującej opozycji.

Obecnie Andrzej przebywa prawdopodobnie w KSP na Mostowskich.

zp8497586rq